streda 23. septembra 2015

Goodbye August 2015

Ani sa mi nechce veriť, že sú to už dva mesiace, ktoré pracujem. Celý Júl a teraz už aj August som teda strávila v novej robote a musím povedať, že už som si celkom aj zvykla, aj keď som si niekedy ešte nie istá v niektorých veciach, ale predsa len to zvládam lepšie ako na začiatku, čo je podľa mňa dobre. Ale predsa sa niekedy nájdu veci, pri ktorých zneistiem. Navyše teraz nám pribudli študentky, ktoré sú na praxi, takže sa len modlím, aby sa mi nemotali pri výkonoch, keďže ja sama som ešte pred pár mesiacmi bola študentka a asi by som umrela zo stresu, keby som mala brať krv a pri tom by na mňa pozeralo šesť dievčat. Ináč bol August skvelý mesiac. Ocino ho strávil celý doma, keďže mal zlomenú pätu, tak si vybral dni dovolenky, ktorých mal za tie roky až až. Takže som si ho skutočne užila. Tiež sme boli bratrancovi na svadbe, ktorú mali na Havránku - východ slnka, výhľad na Liptovskú Maru, no nádhera, svojím spôsobom to bol pekný obrad, čo na tom, že o pol šiestej ráno. No oslave sme ale nezostali, lebo sme utekali do Vizovic na Trnkobranie...že prečo? Lebo Divokej Bill!! To nám stačilo, ale popri tom sme už videli aj Klusa, ktorý bol úžasný, ja som potom oplakala svoju absenciu na UDG (ktorých som objavila až po trnkobraní), nudila sa na Farnej a posledné kolo - Horkýže Slíže som strávila v aute, bolo mi nejako nevoľno, no. Stáva sa. Ale bol to úžasný deň. A úžasný mesiac. A preletel ako voda. 

Prečítať sa mi podarilo tri naše knihy a jednu kratučkú v angličtine. Nie je to bohviečo, ale nejako sa mi po robote čítať nechce a počas tých voľných dní som si užívala ocina. Takže to ma ospravedlňuje. Smrteľný chaos som si kedysi kúpila len náhodou a bola to skvelá kniha, neviem sa dočkať pokračovania. To isté s Búrkou. Vianočný darček mal pár strán, takže to bola pohoda a od Pána Darcyho som čakala akosi viac.


Keďže som tento mesiac dostala aj svoju prvú výplatu, nech Vás neprekvapí množstvo kúpených kníh, ktorých bolo skutočne dosť. Dve z toho sú síce len e-knihy, ale predsa len, poteší aj to. Dračie údolie je moja obľúbená detská kniha a príbeh v nej je nádherný. Je to dokonca jediný dôvod prečo by som bola ochotná sa neučiť po nemecky - aby som si mohla prečítať pokračovanie. Milujem tú knihu, milujem... Hobita som chcela už dlho v tejto podobe, keďže tá obálka je nádherná a po rokoch som si konečne kúpila aj Jedz, modli sa a miluj, ktorú som proste chcela mať vo svojej poličke.


Filmov som tiež videla dosť, celkom som mala niektoré dni takú filmovú náladu. Tak som si pustila niekoľko s Reedusom, keďže som musela ukojiť svoju túžbu kukať na pekného chlapa a tiež som chcela niečo čo bežne nepozerám. Age Of Adaline toto dokonale splnil, bol to krásny film a rozhodne si ho ešte niekedy pozriem. Na The Gallows som sa celkom tešila, keďže ukážky boli skvelé, ale nakoniec to nebolo bohviečo, navyše ma znervózňovala tá divná kamera a Harbinger Down...no to bola kravina ukážková. 


Kilometre sa už ani nejako neoplatí rátať, nejako necestujem, len do práce pešo a raz za čas domov, tento mesiac tam boli tie Vizovice a to je tak všetko. 


Ešte nesmiem zabudnúť na moje obľúbené seriály. Tým som tento mesiac tiež nevenovala veľa času, ale ani ich v lete veľa nevysielalo. Takže dokopy som videla 32 častí. 11 z The Whispers, 9 z unREAL pričom sa neviem dočkať druhých sérií, to isté so seriálom Scream, z ktorého som videla 5 častí. Všetko sú vydarené novinky, ktoré ma dostali. Tiež som si pozrela úvodnú časť z Fear the Walking Dead, 4 časti z Under the Dome a trochu som nakukla aj do Sleepy Hollow po dlhej dobe.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára